1990:  V porevolučnej eufórii zakladá partia bývalých kolegov poradenskú agentúru pre malých a stredných podnikateľov. Podnikanie láka mnohých, málokto však vie, ako na to – hlad po akýchkoľvek informáciách je preto veľký a prednášky organizované agentúrou majú veľký úspech.

1991 – 1995: Čoskoro sa ukáže, že dôležitou výbavou pri budovaní úspešného biznisu je aj ovládanie cudzích jazykov, preto sa Magda a Rudolf Nagyovci rozhodnú založiť jazykovú školu, ktorú nazvú EuroTrend 21 – európsky trend 21. storočia.

S príchodom nových možností cestovania a kontaktov so svetom sa začiatkom 90-tych rokov chce cudzie jazyky učiť snáď každý. Spočiatku je najväčší dopyt po nemčine, ktorú však čoskoro na celej čiare prevalcuje angličtina.  Neostávame však len pri nej, vyučujeme aj francúzštinu, taliančinu, ruštinu, španielčinu a slovenčinu pre cudzincov.

1995 – 2005:  Popri domácom štúdiu jazykov sa do povedomia dostáva aj možnosť absolvovať jazykové pobyty v zahraničí a my do svojho portfólia pridávame prvé partnerské školy vo Veľkej Británii či na Malte. Ponuka sa postupne rozširuje aj na iné ako anglicky hovoriace krajiny a posielame prvých klientov do Nemecka, Talianska, Francúzska či Španielska. Začíname sa tiež zúčastňovať na medzinárodných workshopoch zameraných na prezentáciu zahraničných jazykových škôl (ICEF Berlin, FELTOM Malta, FEDELE Španielsko atď.).

Zhruba v polovici tohto obdobia sa sťahujeme do priestorov na Námestí slobody, v ktorých sídlime dodnes.

2005 – 2015:  Prístup k jazykovému vzdelávaniu už nie je vzácnosťou a dopyt po kurzoch pre verejnosť začína pozvoľna klesať.  Na druhej strane však rastie záujem o kvalitne jazykovo vybavených zamestnancov v súkromných firmách aj verejných inštitúciách  a my organizujeme úspešné kurzy napríklad pre spoločnosti Henkel, Siemens, Volksbank, Transpetrol, Swietelsky, Olympus, Mercedes, Sheraton atď. či inštitúcie ako úrad vlády,  Národný bezpečnostný úrad, ministerstvo vnútra, ministerstvo dopravy atď.

Zároveň naďalej pracujeme na rozširovaní a skvalitňovaní ponuky jazykových pobytov v zahraničí a partnerské školy navštevujeme aj osobne, aby sme klientom naozaj dokázali zaručiť, že podmienky popísané v katalógoch a na webových stránkach sa zhodujú s realitou.

2015 – súčasnosť: Našu stálu ponuku verejných a firemných kurzov sa snažíme obohacovať o nové produkty – otvárame prvý kurz pre seniorov, organizujeme letné anglické tábory, pripravujeme víkendový jazykový pobyt v atraktívnej lokalite na Slovensku

V oblasti jazykových pobytov sa čoraz populárnejšími stávajú jazykové pobyty pre celé rodinyšpecializované pobyty zamerané na vekovú kategóriu nad 50 rokov.

Budúcnosť: Budeme naďalej stavať na našej dlhoročnej tradícii, zároveň však nezaspíme na vavrínoch, lebo ani konkurencia nespí 😊 Budeme preto neustále sledovať aktuálne trendy v jazykovom vzdelávaní, ako aj meniace sa požiadavky a očakávania našich klientov a usilovať sa prinášať im služby, ktoré pre nich budú obohacujúcou skúsenosťou a príjemným zážitkom zároveň.