Ďakujem veľmi pekne za sprostredkovanie takého krásneho pobytu. Taliančina je krásna reč a študovať ju v ešte krajšom prostredí je skvelé. Ja som z toho ohromená ešte teraz. Nikdy predtým som na jazykovom pobyte nebola, ale tento ma oslovil, s radosťou si ho zopakujem.

Jana, jazykový pobyt vo Florencii, september 2019

Učiteľka bola veľmi fajn, ovládala niekoľko jazykov, vždy nám vysvetlila všetko, čo bolo treba aj v angličtine, a povedala veľa zaujímavostí o Portugalsku, kultúre atď. Celkovo boli všetci v tej jazykovke veľmi milí. Na začiatočníckom leveli sme boli len dve, ja a druhá baba z Nemecka, takže to bolo skoro ako súkromné lekcie. Určite odporúčam.

Petra, jazykový pobyt vo Faro (Portugalsko), júl 2019

Krásna budova školy s knižnicou, obaja moji učitelia boli veľmi dobrí, venovali sme sa gramatike aj konverzácii.
Hostiteľská rodina bola veľmi milá, domáca pani nadmieru ochotná, dobre a zdravo varila a do školy som to nemala ďaleko.
Uvítala by som väčšiu ponuku voľnočasových aktivít a rýchlejšiu WiFi v škole, napriek tomu pobyt hodnotím ako veľmi dobrý a rada by som si ho o rok zopakovala.

Lujza, jazykový pobyt v Eastbourne, júl 2019

Škola bola na vysokej úrovni, čo sa týka vybavenia, učebných priestorov a dostupnosti. Učitelia boli priateľskí, nápomocní a mali snahu nás naučiť všetko, čo sa za ten krátky čas dá. Veľmi sa nám páčila aj hravá forma, práca v tímoch a podobne.
Valenciu by sme odporúčali navštíviť každému, dojem z celého jazykového pobytu je vynikajúci. Boli sme spokojné, nič nám nechýbalo.
Ak o niečom podobnom uvažujete, začnite sa už teraz tešiť!

Denisa a Adriana, jazykový pobyt vo Valencii, jún 2019

Veľmi pozitívne hodnotím systém výučby – lektorka vždy pripraví aj iný materiál na hodinu ako ten povinný z knihy, výučba prebieha niekedy formou hry, niekedy formou rozhovorov na aktuálne témy a v neposlednom rade aj sledovaním zaujímavých seriálov. Oceňujem aj to, že naša lektorka sa nás vždy opýta, čo by sme ešte k danej téme potrebovali doplniť a na nasledujúcu hodinu nám niečo pripraví podľa „nášho želania“.
Veľmi mi vyhovuje aj menší počet ľudí v kurze, každý z nás ma totiž dostatok času, aby predviedol svoje jazykové schopnosti.
Záver – ak sa prihlásite do tejto jazykovky, určite budete odchádzať po každej hodine s presvedčením, že na to máte!

Andrea, účastníčka kurzu angličtiny v Bratislave, jún 2019

Bola som veľmi spokojná ako so školou a výučbou, tak aj s mestom a všetkým, čo ponúkalo. Tento pobyt ma nakopol ďalej rozvíjať francúzsky jazyk, oddýchla som si aj veľa pochodila po okolí a videla mnoho zaujímavých miest.
Najradšej by som si pobyt ešte predĺžila, resp. už teraz by som šla na ďalší takýto pobyt, keby sa dalo. Samozrejme cez vás, lebo aj vďaka vám mám takéto super zážitky

Jana, jazykový pobyt vo Francúzsku, august 2018

Jazykovým pobytom som bola nadšená, a to nielen samotným mestom, ale aj obsahom a priebehom kurzu, ktorý v mnohých ohľadoch zmenil môj pohľad na vyučovanie a jeho možnosti. Odporúčam tento kurz každému učiteľovi, ktorý prichádza do kontaktu s anglickým jazykom alebo má záujem vylepšiť nielen svoje jazykové schopnosti, ale aj získať informácie z oblasti metodológie. Pre mňa to bola nezabudnuteľná a neoceniteľná skúsenosť. Chcela by som vám poďakovať za pomoc a sprostredkovanie, ktoré mi celý pobyt uľahčilo a zjednodušilo.

 

 

Denisa, metodický kurz pre učiteľov v Londýne, júl 2018

BELS je škola na vysokej úrovni, jazykový kurz som si dokonale užila. Určite by som ho odporučila každému, je to výborná skúsenosť, ako sa zdokonaliť v jazyku a zároveň spoznať nových ľudí a krajinu.
Hostiteľská rodina bola veľmi milá, priateľská, pohostinná a komunikatívna, s dobrou angličtinou.
Maltu som si zamilovala, je to nádherná krajina. Verím, že budúci rok sa tam vrátim.

Martina, jazykový pobyt na Malte, september 2017

Môj celkový dojem z pobytu bol výborný. Mali sme skvelého učiteľa, ktorý sa zameriaval hlavne na komunikáciu, robili sme veľa hier na hovorenie a rozvíjanie komunikačných schopností. Bývala som v hoteli s dobre vybavenými izbami a milým personálom asi 15 minút pešo od školy. Každý deň sme mali na výber veľa rôznych aktivít, najviac sa mi páčil výlet na ostrovy Gozo a Comino. Boli to super prázdniny, spoznala som nových ľudí z celého sveta a skvelých učiteľov angličtiny. Ak zvažujete niečo podobné, určite choďte, nebudete ľutovať.

Michaela, anglický tábor na Malte, august 2017

Môj dojem bol veľmi dobrý, veľmi sa mi páčil prístup učiteľov, taktiež materiály, ktoré nám poskytli, a celý rozvrh. Učitelia sú profesionáli s dlhoročnou skúsenosťou, poradia vám so všetkým, aby ste sa cítili v škole i v meste ako doma.  Benalmadena je skvelá voľba, pláž je tu čistá a nie je preplnená. Je to dosť veľké mesto a každý si tu príde na svoje. Naša  „maminka” v hostiteľskej rodine bola neskutočne zlatá a starostlivá, lepšiu rodinu sme ani nemohli dostať 🙂 Bola som maximálne spokojná so všetkým a zvažujem, že sa tam budúci rok vrátim.

Agneša, jazykový pobyt v Španielsku, august 2017

Myslím, že všetko bolo veľmi dobre zorganizované, menší zmätok nastal len prvý deň v škole (prineste si písacie potreby 🙂 ).   Inak bolo ale všetko zariadené a všade sme boli očakávaní. Celkový dojem bol veľmi dobrý – príjemná atmosféra, rôzne vekové skupiny, čiže každý si nájde aj niekoho na nadviazanie kontaktov v prípade záujmu. Rôzne možnosti aktivít po škole, kde sa ľudia mohli lepšie spoznať. Bola to skvelá skúsenosť, spestrenie a kombinácia príjemného s užitočným.

Tomáš, jazykový pobyt na Cypre, august 2017

Musím povedať, že výber mesta bol úžasný. Galway je príjemné malé mesto, všetko dôležité bolo na pešiu vzdialenosť. Aj príroda na víkendové výlety bola krásna.
Čo sa týka školy, dopoludňajšie hodiny boli venované všeobecnej angličtine.  V triede bol príjemný počet žiakov 8 až 12 a učiteľ bol otvorený žiackym otázkam, nešli sme len podľa knihy.Poobede som mala business angličtinu. Učiteľka bola veľmi dobrá a boli sme len traja študenti v triede. Učiteľka ušila vyučovanie podľa našich potrieb, napr. sme písali sme emaily alebo pripravovali prezentáciu.
Hostiteľská rodina bola fajn, veľmi dobre varili. Mala som vlastnú izbu s vlastnou kúpeľnou, takže som mala svoje súkromie.
Tieto dva týždne hodnotím pozitívne. Všetko fungovalo, ako malo. Služby boli výborné.

Jarka, jazykový pobyt v Írsku, november 2016

Štúdium na škole GV Malta mi upevnilo vzťah k jazyku, mala som šancu naučiť sa veci, ktoré som predtým nevedela alebo neregistrovala. Je to vynikajúca skúsenosť, učitelia a personál školy sú kvalifikovaní, netreba sa ničoho báť. Všetko bolo jasne a zrozumiteľne vysvetľované, keď niekto niečo nevedel, vrátili sa k danej téme a vysvetlili ju tak, aby sa to dalo pochopiť. Kto má rád more, pláže, leto a mesto plné reštaurácií a barov, príde si v St. Paul’s Bay na svoje. Zároveň to všetko má čaro oddychu, výletov a ničnerobenia. Boli to úžasné tri týždne, počas ktorých som spoznala nových ľudí a tá komunikácia pri večerných drinkoch je jednoducho nezabudnuteľná 🙂

Martina, jazykový pobyt na Malte, september 2016

Bol som milo prekvapený a maximálne spokojný so všetkým, čo sme mali mať zaobstarané. Naozaj bolo všetko super a ja som teda veľký kritik, ale myslím si, že v tomto prípade bola cena nízka na to, ako bolo o nás postarané.

Robert, jazykový pobyt na Malte, jún 2016

Celková úroveň kurzu bola super, som začiatočníčka a kurz bol tomu prispôsobený. V triede sme boli štyria, takže každý mal priestor na komunikáciu s lektorom. Lektori boli ústretoví a snaživí a študijná literatúra bola takisto dobrá, okrem učebníc mali lektori pripravené aj vlastné materiály.  Ubytovanie sme mali blízko školy aj centra, lokalita bola výborná, v meste je veľa možností a atrakcií na využitie voľného času. Ľudia sú veľmi milí a ochotní, aj keď nie všetci vedia po anglicky, ale to jednoducho vyrieši príručný slovník, ktorý odporúčam nosiť so sebou, ak v španielčine ešte nie ste celkom doma. Môj celkový dojem bol úžasný, uvažujem o ďalšom podobnom kurze

 

Simona, jazykový pobyt v Malage, máj 2016

Veľmi sa mi páčil celý tím školy, ktorý je maximálne ústretový a vynikajúco sa o vás postará. Záleží im na tom, aby sa u nich študenti cítili dobre. V škole bola veľmi uvoľnená atmosféra a obrovskou výhodou je, že v triede je málo študentov, vďaka čomu je viac možností na komunikáciu. Hodiny boli vedené zaujímavo a učebné materiály vypracované školou boli perfektné – konečne som pochopila niektoré časti gramatiky, ktoré som sa už predtým učila. Určite sa do Cadizu ešte vrátim.

Ľubica, jazykový pobyt v Cadize, apríl 2016

Je tu všetko super. Uz mám prvý týždeň školy za sebou. Škola je pekná a moderne vyavená. Sú tu veľmi dobrí učitelia, zatiaľ čo som stretla, boli veľmi fajn. V triede je veľká sranda, väčšina ľudí je z Brazílie a oni su veľmi zábavní. Stále sa tešia, sú takí otvorení a veľmi prístupní.
Cez týždeň a víkend som už toho dosť videla. V nedeľu sme boli pri Niagara Falls. Bolo to úžasné… Tých možností na výlety a atrakcie je tu fakt nekonečno. Tu by človek aj rok mal kam chodiť. Dobre, že tu budem tak dlhšie, lebo spolužiaci, ktorí sú tu iba na mesiac a kratšie sú z toho smutní, že nemajú viac času.
Pani domáca je veľmi milá a múdra pani. Sadli sme si. Veľa sa rozprávame, keď príde domov z práce. Snaží sa mi pomaháť a vysvetlovať, keď niečo neviem.
Som veľmi spokojná. Ďakujem.

Marcela, jazykový pobyt v Toronte, apríl 2016

Veľmi pozitívne hodnotím variabilitu vyučovacieho procesu na trimestrálnom jazykovom kurze. Nie je to len práca s učebnicou. Učiteľ pripravuje pre študentov rôzne úlohy, prefotené materiály z iných učebníc – texty, gramatiku, cvičenia, vyučovanie formou hry, praktické rady pre zdokonalenie cudzieho jazyka …

Radovan, účastník semestrálneho jazykového kurzu v Bratislave

Ďakujem veľmi pekne za jazykový pobyt ako darček. Bol to nezabudnuteľný zážitok. Malta a hlavne Gozo je prenádherný ostrov s bohatou históriou. Jazyková škola Chamber College bola super voľba, všetci sú tam veľmi  milí, ústretoví a hlavne veľmi profesionálni. Spoznala som plno skvelých ľudí rôznych národností a ocenila som bývanie internátneho štýlu, pretože takto sme mohli „jazykové úskalia“ a zážitky zdieľať so svojimi spolubývajúcimi :). Jediná nevýhoda bola, že som tam bola príliš krátko :). Vrelo však odporúčam na rozviazanie jazyka :)). Takisto ďakujem jazykovej škole Eurotrend 21 za perfektné sprostredkovanie.

Lucia, jazykový pobyt na Malte

Bola som maximálne spokojná úplne so všetkým. Ocenila som spoločenský program, ktorý nám pripravovali zamestnanci jazykovej školy, ich veľkú ochotu a flexibilitu. Pri rodine som sa tiež veľa naučila, oceňujem hlavne ich trpezlivosť a ochotu komunikovať so mnou v ich rodnom jazyku. 🙂

Kristína, jazykový pobyt v Petrohrade

Celkový dojem je výborný. Som veľmi spokojná s výberom jazykovej školy Accademia Leonardo aj miesta svojho pobytu. Vrelo odporúčam, pokiaľ chce niekto stráviť jazykový pobyt v pokojnom prostredí, nie ruchu veľkomesta.

Simona, jazykový pobyt v Salerne (Taliansko)

…touto cestou by som sa vám chcela poďakovať za dobrý tip, pretože v Dialoge Sprachinstitut bolo výborne a samotné mesto Lindau a jeho okolie bolo pre mňa skutočným rajom.

Elena, jazykový pobyt v Lindau (Nemecko)